درباره ما

موسسه حسابداری شهرابیز از سال 1379 فعالیت خود را در زمینه حسابداری مالیاتی آغاز کرده. با کسب دو دهه تجربه در زمینه حسابداری و به منظور بالابردن سطح بازدهی شرکتها و افراد حقوقی فعالیت خود را بر روی برون سپاری از مرکز فعالیت بازرگانی متمرکز کنیم. یکی از اهداف موسسه رسیدن به توانایی در بستن حساب افراد حقوقی در بالاترین سطح از استانداردهای لازم برای پاسخگویی مالیاتی و حسابرسی دوره ای است.  در این مدت توانسته ایم اعتماد مشتریان خود را به روش ایمن، سالم و مطمئن حسابداری جلب نماییم.

امنیت بالا

با بکارگیری روش کدگذاری پیشرفته اطلاعات سازمان شده بصورت کاملا محرمانه ثبت و نگهداری می شود. شما می توانید بدون نگرانی از دسترسی رقبا به اطلاعات خود به گزارشاتی که فقط برای شما قابل خواندن است دسترسی داشته باشید.

بکآپ گیری

بکآپ گیری خودکار برای نگهداری اطلاعات شما روی فضای ابری بصورت کدگذاری شده. در صورت از دست دادن اطلاعات نرم افزاری خود بصورت اتفاقی، شما می توانید در هر لحظه از آخرین آرشیو اطلاعات خود نسخه ای تهیه نمائید.

گزارشهای مالی

جهت تصمیم گیریهای بازرگانی دیگر نیازی به سررسید پایان دوره نیست، با گزارشهای مالی لحظه ای مدیران در هر لحظه می توانند بهترین تصمیم را برای آینده سازمان خود بگیرند.

از مشتریان ما